EKOigelitka

První skutečně ekologická plastová nákupní taška.


Používáním naší EKOigelitky Modrý Anděl podporujete systém zpětného sběru plastového odpadu na celoevropské úrovni.

Tento systém zajišťuje, že plast nekončí v přírodě, tam kde nemá, ale v recyklačních linkách a v továrnách, kde se z něj vyrábí nové výrobky.

Ideální rozměr, široké dno a vysoká nosnost. Opakovaně použitelná, nepromastitelná a voděodolná. Certifikovaná, praktická a skutečně ekologická nákupní taška.


Blauer Engel je 100% garance ekologicky příznivého výrobku

EKO značka Modrý Anděl funguje od roku 1976, a je tak nejstarší ekologickou značkou na světě. Certifikát Der Blauer Engel je prestižní ekologická certifikace, která je udělována žadatelům za splnění nejpřísnějších ekologických podmínek a standardů. Nezávislá komise německých ekologů pravidelně hodnotí, uděluje či odebírá tuto ekologickou certifikaci firmám a výrobcům, kteří usilují o produkci pouze těch ekologicky nejšetrnějších produktů.


  • Přispívá ke správnému povědomí o třídění odpadu
  • Opakovaně použitelná
  • Pevná, ideální pro objemnější nákup
  • Recyklovaná a znovu recyklovatelná
  • Vyvinuta za účasti prestižní evropské ekologické organizace
  • Skvělá ekologická nákupní taška

Šetřete přírodu. Šetřete lesy. Používejte opakovaně recyklovatelnou ekologickou nákupní tašku.

Tytam jsou doby, kdy ekologové, zcela po právu, považovali plast za škodlivý materiál. Recyklovaný plast naší planetě prospívá.

Skutečně ekologická řešení

Jsme přesvědčeni, že odpovědné třídění odpadu, jeho následná recyklace a opětovné použití starého plastu, papíru, kovu či skla, je tou skutečně ekologickou cestou, vedoucí k ochraně našeho životního prostředí.

Chraň planetu. Dej mě mezi plasty. Nejsem odpad, jsem druhotná surovina. Až dosloužím, chci mezi plasty.Myslíme na budoucnost

ECOFOL ve spolupráci s jeho významnými evropskými partnery přináší nejnovější trendy v oblasti ekologických obalových materiálů. Ekologické výrobky jsou pro nás prioritou a každý posun v této oblasti vítáme. Naši výrobci neustále zdokonalují svá technologická výrobní zařízení, což umožňuje ještě lépe využívat zdroje, které již jednou byly vytěženy a použity.

EKOigelitka

Je jedním z dalších mnoha projektů podporujících v České republice rozumné nakládání s vytříděným odpadem, který se jeho pomocí a prostřednictvím vrací opět do nového oběhu.

Plast, který je zpátky v oběhu, pomáhá a prospívá naší planetě.

Každá igelitová taška, která se vrátí zpět mezi uživatele, ušetří zpravidla až několik desítek tašek a sáčků z papíru, čímž zamezuje kácení stromů a velké spotřebě vody potřebných pro jejich výrobu. Znovu a znovu používáme plastový odpad a namísto skládek ho v podobě nových výrobků vracíme zpět našim zákazníkům.Sdílejte na sociálních sítích